В мъгла и студ на стадиона в Плевен Спартак победи Академик с 3:1

Преди минути завърши мача от 14-я кръг на Северозападната "В" група между ОФК "Спартак“ Плевен и "Академик" Свищов.

В мъгла и студ на стадиона в Плевен домакините от Спартак победиха Академик с 3:1 и прекъснаха победната серия на свищовлии.

Двубоят между 3-тия в класирането и "студентите" беше равностоен с положения и пред двете врати, но домакините имаха по-голям късмет пред гола. Още във втората минута Преслав Антонов можеше да открие резултата за свищовлии, но топката облиза гредата и излезе в аут. Веднага след това домакините направиха контраатака и Иванов отбеляза за 1:0. В 19-та минута Иванов се разписа за втори път и оформи резултата за първата част 2:0.

През второто полувреме мача стана двуостър с положения за двата отбора, но вместо да намалим резултата, Цветан Илиев от Спартак отбеляза трети гол в 65-та минута. До края на срещата "студентите" доминираха, но успяха да върнат само един гол чрез Преслав Антонов в 76-та минута.

Рейтинг: 5.0
Последни новини
От Свищов е единственият в цялата област директор на училище отличен за заслугите си От Свищов е единственият в цялата област директор на училище отличен за заслугите си Никополският епископ посети свищовското село Драгомирово за храмовия празник на църквата „Пресвето Сърце Исусово“ Никополският епископ посети свищовското село Драгомирово за храмовия празник на църквата „Пресвето С... В Свищовската болница остана само 1 пациент с COVID, 11 души са на домашно лечение В Свищовската болница остана само 1 пациент с COVID, 11 души са на домашно лечение Удостоиха педагози от Свищов с награди от РУО – Велико Търново Удостоиха педагози от Свищов с награди от РУО – Велико Търново Сваляме маските на редица закрити места, ако сме имунизирани Сваляме маските на редица закрити места, ако сме имунизирани Младоженци от Свищов дариха 350 лв. на Дневния център за деца с увреждания Младоженци от Свищов дариха 350 лв. на Дневния център за деца с увреждания Играта и Лео ще пеят в Свищов на абитуриентите отличници Играта и Лео ще пеят в Свищов на абитуриентите отличници Свищовлии доброволци ще чистят Нове Свищовлии доброволци ще чистят Нове Военни ще демонстрират на ученици от Свищов въоръжение и техника за отбрана на страната Военни ще демонстрират на ученици от Свищов въоръжение и техника за отбрана на страната Свищов бе домакин на Националния кръг на олимпиадата по философия Свищов бе домакин на Националния кръг на олимпиадата по философия В Свищов се търсят готвачи, сервитьори и бармани В Свищов се търсят готвачи, сервитьори и бармани Край Свищов ще се реализират два нови проекта в древния римски град Нове Край Свищов ще се реализират два нови проекта в древния римски град Нове
Виж всички новини
водещи новини
Ученик от Свищов в Топ 10 на младите хлебар-сладкари в България Ученик от Свищов в Топ 10 на младите хлебар-сладкари в България Българският спортен бранд FLAIR отвори магазин в Свищов Българският спортен бранд FLAIR отвори магазин в Свищов Свищовлии помагат на болно дете в благотворителен концерт Свищовлии помагат на болно дете в благотворителен концерт Манчестър от Свищов пред самоубийство, спасява го лично мениджъра на червените дяволи Манчестър от Свищов пред самоубийство, спасява го лично мениджъра на червените дяволи В Свищов се набират допълнителни преброители и контрольори за Преброяване 2021 В Свищов се набират допълнителни преброители и контрольори за Преброяване 2021 Очаква се Дунав мост 3 при Свищов да доведе до икономически ръст Очаква се Дунав мост 3 при Свищов да доведе до икономически ръст Свищовската академия влиза в „Бръшляновата лига” Свищовската академия влиза в „Бръшляновата лига” В Свищов започва третиране със самолет за комари, кърлежи и бълхи В Свищов започва третиране със самолет за комари, кърлежи и бълхи Вицепрезидентът Илияна Йотова посети Свищов по случай 165-годишнината от основаването на първото българско читалище Вицепрезидентът Илияна Йотова посети Свищов по случай 165-годишнината от основаването на първото бъл... Питат свищовлии дали желаят пускането на редовни полети от и до София Питат свищовлии дали желаят пускането на редовни полети от и до София Модни таланти от Свищов  с призово класиране в Национален конкурс Модни таланти от Свищов с призово класиране в Национален конкурс В Свищов ще правят скейт парк за младите хора В Свищов ще правят скейт парк за младите хора