10-те най-добри спортисти на община Свищов за 2019 година

Добавено: Сряда, 29 Януари 2020г

 ПЕРСПЕКТИВНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ НА 2019 ГОДИНА


1. Дейвид Радков – състезател по Хокей на трева

2. Денис Ангелов – състезател по Хокей на трева

3. Николай Янков – състезател по Карате

4. Габриела Милчева – състезател по Карате

5. Гергана Дакова – състезател по Хандбал

6. Яница Иванова – състезател по Хандбал

7. Йордан Даков – състезател по Хандбал

8. Пресиян Вачев – състезател по Тенис на маса

9. Цвета Дакова – състезател по Тенис на маса

10. Николай Александров – състезател по Кикбокс

11. Катерина Минкова – състезател по Кикбокс

12. Христо Семов – състезател по Силов трибой

13. Бедиш Фатмова – състезател по Самбо

14. Мая Асенова – състезател по Самбо

15. Емилия Йорданова – състезател по Самбо

16. Божидар Матеев – състезател по Футбол

17. Анатоли Димитров – състезател по Футбол

18. Ивайло Иванов – състезател по Футбол

19. Радостин Нищов – състезател по Футбол

20. Пламен Пламенов – състезател по Футбол

_____

ПРИНОС И ПРОСЛАВА НА СВИЩОВСКИЯ СПОРТ



1. Лора Сарандева - национален състезател по Хандбал за жени и участник в Европейските клубни турнири


2. Атанас атанасов - треньор по Хнадбал и Футбол

_____

ОТБОР НА 2019 ГОДИНА


1. Отбор по Хокей на трева с треньор Радослав Радков

_____

ТРЕНЬОР НА 2019 ГОДИНА


1. ТРЕТО МЯСТО

Колю Колев – треньор по силов трибой в Спортен клуб „Олимпия“ с. Морава, подготвил състезателите Павлин Петров и Борислав Борисов.

_____

2. ВТОРО МЯСТО

Марин Марнов – треньор Карате в Спортен клуб Годжу Карате клуб „Алеко“ Свищов, подготивл състезателите Стефан Петков и Кристина Цветанова


3. ПЪРВО МЯСТО

Севдан Златанов – треньор по Джудо в Спортен клуб „Джудоспорт“ Свищов, подготвил Едмон Белчев и Гергана Йорданова.

_____

СПОРТИСТ НА 2019 ГОДИНА - 10-те най-добри


1. ДЕВЕТО МЯСТО

Емил Александров – състезател по Хандбал в Хандбал клуб „Нове-99“ Свищов


2. ДЕВЕТО МЯСТО

Георги Йорданов – състезател по футбол в ОФК „Академик“ Свищов


3.ОСМО МЯСТО

Борислав Борисов – състезател по Силов трибой в Спортен клуб „Олимпия“ с. Морава


4. СЕДМО МЯСТО

Даниел Стефанов – състезател по Хокей на трева в Спортен клуб по Хокей на трева „Дунав“ Свищов


5. ШЕСТО МЯСТО

Гергана Йорданова – състезател по Джудо в Спортен клуб „Джудоспорт“ Свищов


6.ПЕТО МЯСТО

Милен Петров – състезател по футбол в ОФК „Академик“ Свищов


7. ЧЕТВЪРТО МЯСТО

Кристина Цветанова – състезател по Карате в Годжу Карате клуб „Алеко“ Свищов


8. ТРЕТО МЯСТО

Павлин Петров – състезател по Силов трибой в Спортен клуб „Олимпия“ с. Морава


9. ВТОРО МЯСТО

Стефан Петков – състезател по Карате в Годжу Карате клуб „Алеко“ Свищов


10. ПЪРВО МЯСТО - Спортист на 2019 година

Едмон Белчев – състезател по Джудо в Спортен клуб „Джудоспорт“ Свищо


Коментари

Още актуални новини